Hodnocení redakce z webového portálu: www.i-divadlo.cz

Hodnocení redakce:
Pavla Haflantová 60 %
Zábavná podívaná, oba představitelé skutečně hrají s obrovským nasazením. Lze doporučit jako příjemně strávený večer bez dalších nároků.

Jiří Koula 70 %
Od vcelku reálně nastaveného začátku k zcela absurdnímu závěru skrze jednotlivé kroky a krůčky, jež samy o sobě působí uvěřitelně? Tak se má dělat divadlo. Výtky redaktorů nemůžu potvrdit, možná mě příliš zaslepily výkony obou herců, pro mě podařená komedie... Nebo "jen komedie", ač potenciál na přesah by tam byl.

Jiří Landa 50 %
45% I když bylo znát, že se oba herci snaží dát do svých výkonů maximum, nepodařilo se jim dostatečně pracovat s nadsázkou, v níž je text napsaný. Režie V. Polesného (mimochodem v inscenaci použil podobných předělů scén jako ve své předchozí režii Vzpomínky zůstanou v Divadle Ungelt) nedokázala udržet jednotnou formu humoru, která se nakonec ve finále rozpadla zcela. Škoda, poněvadž nasazení dvojice Konvalinková-Zadražil je opravdu nevídané.

Pavel Širmer 50 %
Crazy komedie, v níž autorská dvojice stále stupňuje míru nadsázky, absurdity a groteskních prvků. Text skýtá řadu úskalí, s nimiž se režisérovi podařilo vypořádat jen částečně. Inscenaci by prospěla pomoc dramaturga a soustředění se na podstatu crazy situací (nikoli na prvoplánově komické vyznění). Problematická koncepce byla s postupem děje stále patrnější a vyskytlo se i nemálo trapných a nezvládnutých okamžiků. Oba herci se svých rolí zhostili se sympatickým nasazením, případné výhrady k formě ztvárnění jsou odvislé od režie. Výsledek mohl být podstatně lepší, ale vidět (a pobavit) se dá.

Hodnocení uživatelů:
Filip Dvořák 80 %
Tomkom 70 %
Katekatuli 90 %
Hannah21 70 %
65 % Hra mě pobavila, Konvalinková byla úžasná....takovou matku bych ale nechtěla:-)

Luciferie 60 %
Zábavná komedie pro příjemně strávený večer s úsměvem na rtech. Oba herci se mi líbili.

Noc17 90 %
Líbí se mi nahoře v komentářích...nízké hodnocení a závěr bavil jsem se..nebo "jen komedie" :) usmívám se pro mě je večer strávený s úsměvem vždy super...a šla bych znovu...:)

Bez 70 %
75%
- svižná, vtipná komedie
- výborné výkony obou herců

Dovemummy-Alena S. 70 %