Relativita
2. 10. pá 19:30
 
Rezervace
cena vstupenky
350 Kč
počet vstupenek*
jméno
příjmení*
e-mail*
telefon
poznámka
*povinné údaje
Vyplněním telefonního čísla nám dáváte možnost Vás kontaktovat v případě nečekané změny v programu.
Po začátku představení se divadlo zamyká a není umožněn vstup do hlediště, vstupenka pozbývá platnost. Divadlo a bar se otevírá divákům vždy půl hodiny před začátkem představení.
Divadlo nemá číslovaná sedadla – vstupenka není místenkou, nelze nárokovat konkrétní sedadlo. Sál je opravdu malý a je vidět ze všech míst i řad v divadle.
rezervace

Vstupenky jsou tímto zarezervovány na jeden týden. Do té doby je nutné vstupenky vyzvednout a zaplatit v pokladně divadla. Na Vámi uvedenou e-mailovou adresu Vám přijde potvrzovací e-mail, proto věnujte pozornost při zadávání adresy. Divadlo nepřijímá platební karty v pokladně lze platit pouze hotově! Pokladna divadla je otevřena každý všední den od 14.00 do 18.00 hodin a vždy jednu hodinu před představením.
platba převodem

V nejkratší možné době Vám na Vaši e-mailovou adresu přijde potvrzení o přijetí rezervace a faktura k zaplacení, kde naleznete číslo účtu a variabilní symbol, který je nutné uvést při zadávání platby – slouží jako identifikace o Vaší došlé platbě. Po přijetí platby na náš účet obdržíte od nás e-mail s “e-mailovou vstupenkou“, kterou si vytiskněte. Tuto vytištěnou “e-mailovou vstupenkou“ budete předkládat při vstupu do divadla. V případě, že “e-mailovou vstupenku“ nebudete mít u sebe, nebude Vám umožněn vstup do divadla.
platba kartou

Nemusíte se registrovat stačí pouze vyplnit jednoduchý formulář s kontaktními údaji a provést platbu kartou. Vstupenky není třeba tisknout, stačí je ukázat na displeji chytrého telefonu při vstupu do divadla.