Mark St. Germain
Chcete zažít pořádný nářez emocí? Smát se a přemýšlet zároveň?

Tři muži na tripu vám ho naservírují. Dva velikáni vědy a průmyslu - Thomas Alva Edison a Henry Ford - vyrazí
s mužem, který nikdy prezidentem být nechtěl - Warrenem Hardingem do přírody. Herecký koncert tria Jan Vlasák, Jiří Štrébl a Adrian Jastraban vás uchvátí a nepustí až do konce.
Jaroslav Gillar
Téma ovládnutí společnosti šílencem je stále aktuální. Nečekané zvraty a konflikty jsou doprovázeny crazy situacemi jako z němého filmu.
17 rolí - jeden herec = Miroslav Táborský
Mark St. Germain
Zeptejte se doktorky Ruth na cokoliv chcete
Životopisná divadelní hra Marka St. Germaina Show Dr. Ruth – vesele o neveselých věcech, jež potkaly doktorku Ruth (průkopnice sexuální terapie), která přežila holocaust a stala se nejslavnější americkou sexuální terapeutkou. Jedná se o pozoruhodný osud a příběh vůle k životu a přežít.
Marc Delaruelle
„Velká vdova“ - Alma Mahlerová - „Siréna s modrýma očima“.
Slavná žena slavných mužů a jejich „Múza“. Ovládala je nejen svou krásou, ale i železnou vůlí, inspirovala je, ale i nemilosrdně nutila k tvůrčí práci. Vedla život plný vzrušení, vášně a ctižádostivosti na výsluní slávy velkých umělců.
Jaká je skutečná tvář Almy Mahlerové?
Christopher Hampton
Ignorance, kariérismus, alibismus a neochota převzít odpovědnost i třeba jen za svá vlastní selhání apod. Vzpomínky Brunhildy Pomselové, Goebbelsovy sekretářky, nám dávají možnost nahlédnout do banality zla.
Didier Caron
Téma holocaustu v dramatickém textu francouzské provenience. Silný příběh tváří v tvář minulosti, dědictví a odkazů otců. Lze beztrestně uniknout minulosti?
Mark St. Germain
Fiktivní setkání Alberta Einsteina a jeho dospělé dcery Lieserl, která se v roce 1902 skutečně narodila, ale už v roce 1904 záhadně zmizela. Neprobádaná kapitola Einsteinova života, o níž se nikdy nezmínil.
Mark St. Germain
V den vstupu Británie do druhé světové války se spolu S. Freud a oxfordský profesor, spisovatel C. S. Lewis, přou o Boží existenci, lásce, sexu a o smyslu života.
Bill C. Davis
Kázání o osobní odvaze a nezávislosti. Rebelující student katolického semináře je ochoten ohrozit svou budoucí dráhu kněze svými názory, ideály pravdy a čistoty.